Barmanské pomůcky a kurzy

Music club Phenomen

Hudební klub Phenomen najdete v Praze na Smíchově a to přímo na adrese Nádražní 84. Hudební club Phenomen je pouze nočním a večerním klubem a tomu pochopitelně odpovídá i otevírací doba. Během týdne ve všední dny můžete přijít od 19:00 a zůstat zde až do 03:00 a o víkendu se návštěvní doba o hodinu prodlužuje na 04:00.

Ti z vás, kdo v klubu už byli nebo jej dokonce navštěvují zcela pravidelně nám dají rozhodně za pravdu, že tady se to zábavou opravdu hemží. A pro ty z vás, kdo snad ještě neměli tu možnost klub navštívit, jsou zde připraveny informace, po jejichž přečtení vás to už nebude nikam jinam táhnout.

Phenomen to je klub, kde to opravdu žije a už na první pohled budete zcela omámeni prostředím, ve kterém se ocitnete. Prostory jsou velmi otevřené, nemusíte se obávat, že byste se snad s ostatními návštěvníky mačkali v úzkých uličkách nebo dokonce u baru. Podíl na příjemném prostředí mají zajisté i historické klenby a kvalitní gastronomie, kterou Phenomen naláká tisíce zákazníků.

Zatímco v horních patrech se můžete dosyta najíst a vybírat si z různých kuchyní, tak ve spodní části najdete ty nejlepší míchané nápoje, koktejly, ale i výběr těch nejlepších piv nebo se zaměřit na něco lákavého z vinného lístku.

Komentáře jsou uzavřeny.