Barmanské pomůcky a kurzy

Black Angel’s

Už samotný název baru svědčí o tom, že se bude jednat o něco tajemného, skrytého a samozřejmě velmi neobyčejného. A kde jinde by se mohl Black Angel’s nacházet, než v našem hlavním městě. Je to konkrétně Staroměstské náměstí 29 na Praze 1, což je lukrativní adresa pro tak honosný podnik, jako je tento. A že Black Angel’s zatím neznáte? Možná se není čemu divit, protože je tak trošku schovaný v druhému suterénu známého hotelu U prince, který možná ještě znáte z dávných dob, kdy bylo jeho pojmenování hotel U Černého anděla.

Black Angel’s není jen bar. Je to i příjemné historické prostředí, ty nejlepší koktejly z celé Prahy a pochopitelně whisky. Její milovníci si tady přijdou na své a co víc, mohou si k ní dopřát i ty nejlepší doutníky, které najdete v nabídce.

Pokud snad chcete navštívit jeden z nejlepších barů na světě, pak je to právě Black Angel’s, kam by měli směřovat vaše kroky. Je to právě Black Angel’s, který patří mezi 50 nejlepších barů světa a to podle časopisu The Sunday Times. Pro rok 2013 se bar může pyšnit i svými místem mezi nejlepšími šesti bary, které se v Evropě nachází.

V baru je přísný zákaz fotografování a pochopitelně by každý návštěvník měl dbát svého slušného vychování a chovat se tak, jak je to vhodné právě na takových historických a unikátních místech.

Komentáře jsou uzavřeny.