Barmanské pomůcky a kurzy

Barmanské zástěry

Zástěra je pro každého správného barmana naprostou nezbytností. Je to právě zástěra, která dokonale chrání oblast nohou před nápoji, které se často nenacházejí jen ve skleničkách. Zástěry jsou obvykle černé, protože na nich jsou nejméně vidět fleky od pití, případně od ovoce, ze kterého většina barmanů rovněž drinky připravuje.

Když je v baru opravdu nacpáno k prasknutí, řada z barmanů si ani nestihne otřít ruce. A i to je jeden z důvodů, proč mít zástěru stále na sobě. Navíc se v ní nachází všitá kapsa, do které si můžete dát barmanskou peněženku a nikde ji tak zdlouhavě nehledat po baru nebo ve skříňkách.

Barmanské zástěry jsou prodávány v různých velikostech a najdou se jak ty nejmenší například pro menší barmanky, tak i pro dvoumetrové barmany. Jaká barmanská zástěra padne právě vám, to už je potřeba vyzkoušet. Zástěra ale není to jediné, co by správný barman měl mít na sobě. Vhodné jsou dokonce i barmanské košile, polokošile a pánové se mohou zaměřit i na motýlky. V některých opravdu luxusních podnicích je dokonce takové oblečení vyžadováno.

Barmanskou zástěru je možné pořídit už od 300,- Kč a záruka se vztahuje na dva roky jejího používání.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Barmanské oblečení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.