Barmanské pomůcky a kurzy

Měsíční archív: Duben 2013

Barmanský kurz

Barmanské kurzy jsou dobrým řešením, jak se naučit tuto profesionální činnost. Pravda, není to nijak jednoduché, ale pokud se budete snažit a přihlásíte se do dobrého kurzu, můžete své dosavadní znalosti a zkušenosti pozvednout a stát se třeba i jedním z nejlepších. A dobrých barmanů je opravdu málo, protože ne každý má tu vůli, věnovat se této činnosti skutečně naplno.

Je to například 1. Česká barmanská akademie, která zajišťuje kurzy a to nejen pro barmany, kteří se tomuto oboru věnují na škole nebo těm vyučeným, ale i široké veřejnosti. Termíny, do kterých je možné se přihlásit najdete na internetových stránkách barmanské akademie. Mimo jiné zde najdete i kompletní seznam jednotlivých kurzů, které jsou určeny jak pro naprosté začátečníky, tak i šikovné barmany, kteří mají už nějaký ten drink za sebou.

Při výběru barmanského kurzu byste si měli dávat pozor zejména na to, co takový kurz zahrnuje a co k jeho absolvování budete potřebovat. Některé kurzy probíhají tak, že si s sebou musíte přinést veškeré vybavení včetně otvíráků nebo shakerů, všechny potřeby v barmanském kufříku, ale na některých vám veškeré pomůcky budou zapůjčeny. I to je důvod, proč se poohlédnout hned po několika kurzech a zjistit tak, který je pro vás výhodný.

Vložil Barmanské kurzy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Barmanský servis

Barmanský servis zajišťuje v České republice hned několik profesionálních firem. Využitím služeb profesionálních barmanů si můžete zajistit oslavu bez problémů nebo starostí o to, zda mají vaší hosté co k pití. Každý si totiž řekne, co jeho hrdlo ráčí. A každý to taky dostane. A jak při výběru barmanského servisu postupovat?

Výběr správného barmanského servisu rozhodně není jednoduchá záležitost. Nejen, že byste se v tomto směru měli ohlížet na cenu, ale zajistit byste si měli i seriózního barmana, který je ve svém oboru skutečně špička a jeho chování nebude nijak narušovat zábavu na slavnosti. I takové nepříjemné věci se někdy mohou stát, barman se musí usmívat a být pro vaše hosty potěšením, tak vybírejte i na základě referencí a raději si připlaťte, ale budete mít jistotu, že bude spokojenost na místě.

Barmanské servisy jsou společnosti, které mají k dispozici jak profesionální barmany, tak i veškeré dostupné vybavení včetně mobilních barů. I to je důvod, proč se zaměřit na seriózní společnost, která vše zajistí. Vy se tak nemusíte o nic starat a angažovat se můžete na jiných místech.

Některé barmanské servisy dokonce zajišťují i občerstvení a to po celou dobu vaší slavnosti, oslavy nebo firemního večírku. Záleží jen na vás, jakých služeb rádi využijete.

Vložil Barmanské kurzy | Štítek , , , | Zanechat komentář