Barmanské pomůcky a kurzy

Měsíční archív: Únor 2013

Mobilní bar BARCASE

Už ze samotného názvu je velmi lehké odvodit, o jaký bar se bude jednat. Mobilní bary jsou bary, které je možné velmi jednoduše přemisťovat. Mobilní bar Barcase je velmi praktické řešení pro každou zahradní slavnost. A nejen to. Pojďme se podívat na jeho hlavní přednosti.

Mobilní bar Barcase je vlastně takový malý kufr, který je možné během několika minut složit a rozložit podle potřeb majitele. Celý proces navíc zabere tak 10 minut a vy nakonec celý kufr můžete pohodlně umístit do auta.

Na běžné přenášení je kufr o něco těžší, než si možná myslíte a tak by vám to dalo opravdu práci. Auto je lepší řešení.  Kvality baru samozřejmě jsou znát i na samotné ceně bez jakéhokoli příslušenství. Cena mobilního baru Barcase se pohybuje okolo 30 000,- Kč. Pokud by se vám snad nechtělo utrácet za bar, ale i přesto jej potřebujete byť jen na jeden den, pak doporučujeme pronájem takového mobilního baru. Vybrat si můžete bar podle svého gusta, zaplatit za pronájem a další den ho zase vrátit. Nebudete v žádném případě muset řešit jeho uskladnění do budoucna nebo jeho údržbu.

Většina mobilních barů je vybavena širokou pracovní plochou, samotnou policí na odkládání hotového pití a několika přihrádkami na led, ovoce, nebo jiné.

Vložil Pro barmany | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Bartender show

Bartender to není jen obyčejný barman, který se chce předvést, jak dobře umí míchat drinky nebo otáčet s lahvemi či si je přehazovat z jedné ruky do druhé. Bartender se musíte stát dokonce i svým srdcem a díky lásce k této profesi se můžete stát opravdu úspěšným.

Máte-li zájem přihlásit se do některé ze soutěží, které probíhají nejen u nás, ale dokonce i v mnoha zahraničních zemí, máte tu možnost. Pokud snad máte dojem, že právě tohle je něco, co vás bude do budoucna naplňovat a vy tomu chcete za každou cenu přijít na kloub, pak se přihlaste do kurzu.

Naučit se bartender show není až tak těžké. Samozřejmě to vyžaduje řadu zkušeností, ale hlavně trpělivosti, píle a ochotu naučit se něco zcela nového. U nás není tolik barmanů, kteří by tuto činnost ovládali na jedničku, a pokud budete mít štěstí, pak se zaručeně uchytíte. Jakákoli barmanská show, která je prováděna opravdu dobře a s citem, je velmi dobře finančně oceněna. V České republice je jen málo takových společností, které se starají o podobné akce a mají na nich vlastního, profesionálního barmana. Můžete to být právě vy, kdo ovládne trh a bude se hrnout jedna nabídka za druhou.

Vložil Barová show | Štítek , , , | Zanechat komentář

Fire show

Jste milovníkem ohně? Nebo jen rádi pozorujete, jak se okolo vás hemží lidé, co plivou oheň případně hořícími lahvemi hází okolo sebe? Pokud ano, pak jste zajisté nemohli chybět alespoň na nějaké fireshow, která je v České republice pořádána.

Jsou to obvykle bary, které mají vhodné prostory na to, aby se zde mohl nacházet oheň. Pro pořádání fireshow v baru samozřejmě existují určitá pravidla a zcela pochopitelně i bezpečnostní požadavky. Nemůžete ji tedy provádět kdokoli, protože některé prostory jsou už od pohledu nevhodné k pořádání takových zábavních akcí.

Máte zájem naučit se provádět fireshow správně a bezpečně? V České republice existuje řada takových kurzů, kam se přihlásíte a během několika dní můžete být součástí týmu, který takovou show dělá. Pravda, na první pohled to vypadá velmi složitě a dokonce i nebezpečně, ale pokud překonáte své obavy, můžete se dokonce stát mistrem ve svém oboru. Fireshow je možná provádět jak pliváním ohně, tak i s hořícími paličkami. Práce s hořícími paličkami je velmi podobná mažoretkám nebo dokonce žonglování.

Na internetu najdete řadu návodů, jak se takové věci naučit, ale raději doporučujeme svěřit se do rukou odborníků a vše se dobře naučit za jejich pomoci a dohledu.

Vložil Barová show | Štítek , , | Zanechat komentář

Bugsy’s Bar

O kvalitách a lukrativnosti  Bugsy’s Baru svědčí už jen jeho adresa. Bugsy’s Bar najdete v Pařížské ulici v Praze, kde jak je všem dobře známo, sídlí jen ty nejlepší módní značky, obchody, ale i bary. Vchod do baru je z ulice Kostečné, která zůstává trošku v pozadí. Bugsy’s Bar patří mezi jeden z nejlepších barů v České republice a každý den svým hostům nabízí jen to nejlepší. Je to právě tento bar, který v řadě anket zvítězil. Zde ani sebemenší chyba nehrozí. Pokud nevíte, kam zajít na ten nejlepší drink před dobrou večeří nebo po ní, ode dneška budete mít rozhodně jasno. Bugsy’s Bar je místem, kam se každý bude rád vracet už po první návštěvě.

Mimo těch nejlepších koktejlů zde na vás čeká i ta nejlepší obsluha. Máte rádi podniky, kde se na vás barmani neustále usmívají a zároveň vám tak dodávají dobrou náladu a chuť se bavit? Pak je Bugsy’s Bar pro vás jako stvořený. Už od doby, kdy byl Bugsy’s Bar otevřen je jeho kvalita zaručena a nemění se. A co si budeme povídat velkou zásluhu na tom má nejen vedení baru, ale i samotný personál. Je to právě on, kdo se každý den stará o vaši pohodu a dobré pití.

 

Vložil Nejlépe hodnocené bary, Pražské bary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Barego

O baru Barego jste zajisté už slyšeli. Pokud se alespoň trošku zajímáte o ty nejlepší bary v České republice, pak zajisté i víte, že Barego bar je tím nejlepším. A najdete ho kde jinde, než v Praze na Malé Straně. Barego bar se nachází v hotelu Mandarin Oriental a uspěl na plné čáře mezi všemi nejlepšími bary, které v České republice najdete.

Zabodovala ta nejlepší obsluha, ty nejlepší nápoje, ale i interiér a atmosféra, která vás doslova praští přes nos hned, jak otevřete dveře.

Barego bar nabízí všem svým návštěvníků malé občerstvení, a pokud byste snad měli chuť na něco většího k snědku, pak můžete navštívit místní restauraci, která se nachází nad barem.

Zde si můžete vychutnat nejen místní speciality, ale i pikantnosti ze zahraniční kuchyně. V Barego baru si přijdou na své zejména nároční hosté. Míchané nápoje, lahodné víno, ale i sklenka dobré whisky není v Barego výjimkou. Barego bar je ideálním místem, kde si můžete posedět v příjemném prostředí a to nejen se svou drahou polovičkou, ale i s přáteli.

Pokud snad nemáte nápad, kde si v Praze zajít na drink aniž byste byli otráveni nepříjemnou obsluhou, pak už víte, kde si udělat rezervaci. V Barego baru je to potřeba.

Vložil Nejlépe hodnocené bary, Pražské bary | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dance bar Paradox

Dance bar Paradox se nachází v samotném centru Českých Budějovic. Místo, kde právě stojí, neobývá zase tak dlouhou dobu, pouze od roku 2010, ale za dobu své existence si získal řadu příznivců a milovníků nejen dobré hudby, ale i vynikajícího jídla. Jeho výhodou je už jen samotné umístění, protože centrum města Českých Budějovic představuje ideální prostředí.

Výhodou tohoto baru je, že si sem můžete přijít jak zatancovat a pořádně se pobavit s přáteli, ale máte tu možnost přesunout se raději do klidnějšího prostředí, kde máte možnost klidného popovídání si se svými nejbližšími. Bar je totiž rozdělen do tří prostorů.

Prvním je poměrně klidná zóna, kde se nachází široký bar s nabídkou těch nejlepších míchaných nápojů i klasických drinků. Druhým prostorem je bar s tanečním parketem, kde si můžete zařádit, odreagovat se a ponořit se naplno do světa hudby. Poslední je pak VIP salónek, který rozhodně ocení všichni, kdo mají zájem pořádat například narozeninové oslavy jen společně s přáteli.

Dance bar Paradox nabízí bohatý program moderní hudby a každý si zde přijde na své. Například každý pátek si zde můžete poslechnout klasickou taneční a moderní hudbu, ale myslí se samozřejmě i na starší generace a připraveny jsou tak na programu i oldies party, kde můžete zavzpomínat, jaké to bylo když frčela Helena Vondráčková nebo jiné zahraniční hity.

Vložil Nejlépe hodnocené bary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Hemingway bar

Pokud jste i vy milovníkem známého Ernesta Hemingwaye, pak je to právě Hemingway bar, který na seznamu vašich oblíbených podniků nemůže za žádnou cenu chybět. Hemingway bar není ale jen obyčejný bar. Je provozován pod záštitou Hemingway coctails service, což jsou ti nejlepší barmani v České republice. I to na jednu stranu opravdu láká k návštěvě. Nejde totiž jen o neobyčejné prostředí, kde vás dokonalá atmosféra absolutně pohltí, ale i o vynikající drinky a koktejly, které Hemingway bar nabízí.

V baru se setkáte s neobyčejnou nabídkou míchaných nápojů, které vyjdou ze šikovných rukou těch nejlepších a nejzkušenějších barmanů. Pochutnat si můžete zejména na čerstvých ingrediencích a ovoci, ze kterého jsou některé míchané koktejly připravovány. Pokud ale míchané nápoje nejsou to, co vás láká, pak si zajisté vyberete v nabídce těch nejlepších šumivých vín mezi nimiž naleznete jen to nejlepší.

Hemingway bar najdete v Praze na adrese Karolíny Světlé 26. Nenabízí ale jen příjemné posezení nebo zábavu po celý večer. Pokud potřebujete rady v rámci míchání nápojů, sortimentu apod. pak jsou tu připraveny i rady nebo služby. Společnost Hemingway coctails service zajišťuje barové poradenství a nápojový servis po celé České republice, ale i v zahraničí. Chcete-li ty nejlepší barmany pro svou oslavu nebo zahradní párty, tak víte, na koho se v tomto směru spolehnout.

Vložil Pražské bary | Štítek , , , | Zanechat komentář